KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13524256
nr 1352 4256
Eric Heinertz
(1908-1965), Sverige
Ansikten. Signerad, akvarell, 23x37 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 5 oktober 2020
kl 19:46:22
5/10 18:56:54
Eric Heinertz
Läs mer om Eric Heinertz